LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АНТИКОЛИК ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ СИВА

3.090 ден

• Антиколик подлога која ги ублажува грчевите кај бебето.
• Цилиндар поставен под колената ги турка ноџињата кон стомачето овозможувајќи му на бебето да завземе позиција што му одговара.
• Има отвор на горниот дел на подлогата за да се спречи израмнување на главата.
• Навлаката се отсранува за перење. Подлогата обезбедува најпогодна позиција за спиење на вашето бебе.
• Димензии на производот: 63x43x7 cm.
• Димензии на пакувањето: 42x66x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АНТИКОЛИК ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ СИВА

3.090 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!