LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АЛКА КИЛИБАРНА MULTICOLOR

990 ден

• Оваа алка е изработена од традиционални килибарни монистра и е природен третман за ублажување на несаканите ефекти од забите како што се болка, губење апетит, гадење, треска и студ.
• Во исто време килибарот кој е природен лек против болка го релаксира вашето бебе и ја намалува потребата за лекови и го зајакнува имунитетот.
• Од овие причини оваа алка е совршен помагател за заби кај малите дечиња.
• Килибарот не е камен, има топол и мек допир, овозможува лесна и удобна употреба.
• Дијаметар: 5 cm.
• Димензии на пакувањето: 20×9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АЛКА КИЛИБАРНА MULTICOLOR

990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!