LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ LITTLE FOX 0-6 МЕСЕЦИ КИКАБУ

1.090 ден

• Оваа прекрасно дизејнирана вреќичка за спиење му овозможува удобно опкружување на вашето дете давајќи му можност да се движи слободно во текот на ноќта.
• Лесно откачување и закачување на рамените со копчиња.
• Наменето за деца од 0-6 месеци.
• Димензии на производот: 70×40 см.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ LITTLE FOX 0-6 МЕСЕЦИ КИКАБУ

1.090 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!