LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ LOCO DRIVE СО СЕДИШТЕ ПЛАВ

1.650 ден

• Наменет за деца до 25 kg. кога се користи седиштето.
• Наменет за деца до 50 kg кога се користи како тротинет без седиште.
• Алуминиумска рачка за да го туркате детето која се подесува на 3 висини:74,77,80 cm.
• Го следи растот на детето.
• Седиштето се поставува на 3 висини.
• 3 висини на регулирање на рачките:65 ,70,75 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Силиконски тркала.
• Предни тркала што светат.
• Достапен во 4 бои: плав,розев,зелен и портокалов.
• Димензии на производот:50x65x24 cm.

Нема на залиха

7888010 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ LOCO DRIVE СО СЕДИШТЕ ПЛАВ

1.650 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!