LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ COOL 180MM ЗЕЛЕН

3.490 ден

• Возењето може да започне.
• Наменет за деца до 100 kg.
• Рачката се преклопува за полесен транспорт.
• Силиконски тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките:77,85,92 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на пакувањето: 73x34x12 cm.
• Димензии на производот:84x80x11 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 31237 Категории , Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ COOL 180MM ЗЕЛЕН

3.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!