LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ 200 ММ ПЛАВ

3.890 ден

• Наменет за деца до 50 kg.
• Рачка која се преклопува за полесен транспорт.
• Силиконски тркала.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• 3 висини на регулирање на рачките: 64, 84, 90 cm.
• Димензии на производот – расклопен: 84x64x11 cm.
• Димензии на производот – склопен: 84x30x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ 200 ММ ПЛАВ

3.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!