LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СНЕЖНО ЗМЕЈЧЕ

2.640 ден

• Играчката FURREAL MOODWINGS SNOW DRAGON е прекрасно фантастична и полна со изненадувања. Никогаш досега немало милениче слично како неа затоа оставете вашето дете да се грижи и игра со неа, и сигурно ќе бидат најдобри пријатели!
• FURREAL MOODWINGS SNOW DRAGON ИМА МНОГУ РАСПОЛОЖЕНИЕ Разбудете ја за да ја откриете нејзината преслатка личност и да дознаете во какво расположение е.
• Таа може да биде од поспана и нејзините очи ќе бидат сини, кога ќе бидат зелени значи е гладана, а пак црвени очи значи дека е лута, жолтите пак покажуваат на среќа.
• Ова бебе змеј има додатоци како цуцла, шише за хранење, и мали играчки за забава.
• Карактеристично за ова бебе змеј е што има над 50 звучни и интерактивни и светлосни реакции кои го прават ова милениче единствено.
• Нејзините убави светечки крила се отвораат и затвораат грациозно, кој ќе ја зголемат децката фантазија.
• Прекрасен подарок за деца на возраст над 4 години.
• Производот користи 4х1.5V AA батерии (кои не се вклучени).
• Димензии на производот: 13х23х23 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СНЕЖНО ЗМЕЈЧЕ

2.640 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!