LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЧАЈНИК

400 ден

• Имајте убав ден со шоља топло кафе или чај, заедно со вашето семејство или другарките.
• Сетот се сосоти од 4 шољи, 3 чинии заедно со чајник, послужовник, мини крофни и пица.
• Совршен роденденски подарок за девојчиња, овој комплет за чај за играчки оди добро со сите кујнски играчки, кукли или замоци.
• Димензии на пакувањето: 30x28x9 cm.
• Димензии на производот: 12×8 cm.

Нема на залиха

33792 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЧАЈНИК

400 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!