LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ RHINO ЦРНО ИЗОФИКС КИКАБУ

8.490 ден

• Наменето за деца со тежина од 0 до 36 kg, 0+, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год.).
• За дечиња до 9 kg се поставува во обратен правец од движењето на возилото, препорачливо да се користи до 13 kg максимум.
• За дечиња од 9 до 36 kg се поставува во правец на движење на автомобилот.
• 4 позиции на наслонот на седиштето.
• 3 позиции на висина на безбедносниот појас.
• Квалитетен и удобен материјал.
• Прилагодлив потпирач за раце.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување со меки влошки за раменици.
• Мека потпорна перница за цело тело.
• Мека подлога за помали дечиња која може да се извади кога повеќе нема да биде потребна.
• ISOFIX систем за дополнителна безбедност и лесна инсталација на седиштето во автомобилот.
• Упатства за монтирање на безбедносен каиш на седиштето во автомобилот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

седиште

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ RHINO ЦРНО ИЗОФИКС КИКАБУ

8.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!