LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

САПУНИЦА ОВОШЈЕ

80 ден

• Шишенце со течност за правење балони од сапуница. Забава за целото семејство. Разбудете го детето во себе и забавувајте се со Вашите најмили.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на пакувањето: 46cm.

Нема на залиха

32247 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

САПУНИЦА ОВОШЈЕ

80 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!