LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР MOJO СИВ

5.690 ден

• Наменет за дечиња од самото раѓање до 6 месеци односно до 9 kg.
• Релаксаторот има 5 брзини на лулање.
• Аголот на замавнување е околу 0°,10°,16°,20°,25°,30°.
• Во опцијата тајминг постојат три опции и тоа на 8,15,30 минути.
• Поврзување со музички плеер за музика на уредот/надворешна музика.
• Релаксаторот има мелодии со можност за прилагодување на звукот.
• Седиштето има сигурносен појас од 5 точки на поврзување.
• Далечински управувач и адаптер.
• Мека и нежна навлака која може да се чисти само рачно со ладна вода.
• Алуминиумски ногарки на релаксаторот.
• Можност за фиксирање на самиот релаксатор.
• Производот користи 4×1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 71x53x44 cm.
• релаксатор за бебе, Baby Swing, Infant, loco croco, baby sleep, baby bed, бебе, бебешка лулашка, бебешко креветче

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР MOJO СИВ

5.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!