LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР DOZY BEAR WITH ME СИВ КИКАБУ

7.690 ден

• Наменет за дечиња од самото раѓање до 9 кг.
• 5 брзини на лулање.
• Прилагодување на наслонот на грбот во 3 позиции.
• 3 Поставки на тајмер.
• 12 забавни мелодии.
• Седиште со сигурносен појас од 5 точки на поврзување.
• Производот користи 3×1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Лесно се преклопува за патување.
• Димензии на производот: 60x70x80 cm.
• Димензии на пакуваерто: 49x14x67,5 cm.
• релаксатор за бебе, , kikka boo, baby sleep, baby bed, бебе, бебешка лулашка, бебешко креветче

Нема на залиха

551018 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

хранилка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР DOZY BEAR WITH ME СИВ КИКАБУ

7.690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!