LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРЕКРИВКА ЗА ЦЕЛОСНО ПОВИВАЊЕ ПЛАВА

990 ден

• Бебињата често се будат откако ќе заспијат.Ставањето на рачињата во прекривката ги прави да се чувствуваат безбедно,и не се будат при движење на рачињата.Произведено од 100% памучна ткаенина целосно се прилагодува на големината на вашето бебе.

Нема на залиха

900237 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРЕКРИВКА ЗА ЦЕЛОСНО ПОВИВАЊЕ ПЛАВА

990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!