LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 6 ДЕЛА ЛАВ РОУМ КИКАБУ

3.690 ден

• Освежете ја детската соба со нова постелнина која истовремено нуди удобност и убава атмосфера.
• Постелнина која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.
• Содржи 6 парчиња составени од 100% памук.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 95x135cm, јорганче: 95x135cm, перница: 35x45cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm, оградница за креветче: 38x120cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 6 ДЕЛА ЛАВ РОУМ КИКАБУ

3.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!