LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ФИШ ПАНДА КИКАБУ

2.290 ден

• Освежување на детската соба со помош на брендот Kikka Boo и нивните постелнини со различни дезени прилагодливи за комбинација.
• Висококвалитетен и нежен материјал.
• Состав: 100% памук.
• Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перниц: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x17cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ФИШ ПАНДА КИКАБУ

2.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!