LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ БЕАР ВИТ МИ ПЛАВА 70Х50ЦМ КИКАБУ

1.690 ден

• Мека и хипоалергена подлога за пресоблекување која дава чувство на удобност.
• Изработена од висококвалитетна мемори пена, која се прилагодува на телото на бебето.
• Погодна за бебиња 0-12 месеци до 11kg.
• Повисоки странични потпирачи за дополнителна безбедност и ограничување на движењето на бебето.
• Димензии на производот: 70×50 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ БЕАР ВИТ МИ ПЛАВА 70Х50ЦМ КИКАБУ

1.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!