LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА КОЛИЧКА CANDI STRITS КИКАБУ

1.590 ден

• Гарантирајте му на вашето дете удобност и задоволство на кое било место со oваа подлога за количка.
• Производот е направен од хипоалергична мемори пена што ќе го следи природното држење на телото на вашето бебе.
• Прилагодлива подлога на индивидуалниот облик на телото на детето.
• Димензии на производот: 34х84х3 cm.
• Димензии на пакувањето: 35х41х5 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

подлога за количка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА КОЛИЧКА CANDI STRITS КИКАБУ

1.590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!