LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА КОЛИЧКА И ХРАНИЛКА ПЛАВА

1.190 ден

• Ергономската структура на подлогата му помага на бебето во спречување на лизгање на главата.
• Изработена е од 100% памучна ткаенина.
• Димензии на производот: 37x70x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 31x66x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА КОЛИЧКА И ХРАНИЛКА ПЛАВА

1.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!