LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА АНАТОМСКА ЗА БАЊАЊЕ СО МРЕЖА РОЗЕВА

1.150 ден

• Анатомското столче со мека мрежа е дизајнирано да ги направи часовите за капење на вашето бебе повеќе пријатни. Ви овозможува лесно да го измиете вашето бебе во лежечка положба. Благодарение на меката и нелизгачка подлога може лесно да се исчисти и искористи во секој агол од вашата куќа.
• Достапно во сива, минт и розева боја.
• Димензии на производот: 33x60x23cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА АНАТОМСКА ЗА БАЊАЊЕ СО МРЕЖА РОЗЕВА

1.150 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!