LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Плишана играчка Мече со срце – Amek

1.390 ден

• Плишано бело мече со срце и натпис “Love ” со мека текстура.
• Одличен подарок за секоја прилика.
• Достапно во 2 бои: розева и црвена
• Димензии на производот: 45 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 22000 кг

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Плишана играчка Мече со срце - Amek

1.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!