LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЛАСТЕЛИН ТОРТА И КОЛАЧИ

650 ден

• Одличен производ за сите дечиња.
• Играчка која ги подобрува комуникативните вештини и имагинацијата.
• Помага во учење на боите и формите како и препознавање на истите.
• Пластелин во разни форми и бои.
• Не лепи и не замастува.
• Наменет за деца над 3 години.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЛАСТЕЛИН ТОРТА И КОЛАЧИ

650 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!