LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПИЈАНО СО СТОЛЧЕ ПЛАВО

2.350 ден

• Сетот се состои од пијано со столче,микрофон.
• Наменет за караоке забава и свирење истовремено.
• Џекче за МР3,USB полнење.
• 37 клавиши,4 видови на различни звуци за да може детето да ги имитира свирејќи.
• 4 различни видови на рок стил.
• 8 различни видови на музички тонови.
• Адаптер за полнење.
• Симулација на животински звуци.
• Производот користи 3×1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПИЈАНО СО СТОЛЧЕ ПЛАВО

2.350 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!