LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ ЗАШТИТНО ЖОЛТО

400 ден

• Заштитник за борба против падот, изработено е од силен, мек и удобен материјал.
• Може да ги заштити главата и грбот и е добар помагател за заштита на најмалечките.

Нема на залиха

29387 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ ЗАШТИТНО ЖОЛТО

400 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!