LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ ЗА ПАТУВАЊЕ СИВО ВЕЛВЕТ КИКАБУ

590 ден

• За спокојно и мирно патување.
• Погодно за деца од 0 до 12 месеци.
• Внатрешно полнење: 100% полиестер.
• Надворешен состав: 100% памук.
• Хипоалергенско.
• Мемори пена.
• Навлака која се вади и се пере.
• Димезии на производот: 23x20x7 cm.
• Димензии на пакувањето: 28x27x8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

перница

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ ЗА ПАТУВАЊЕ СИВО ВЕЛВЕТ КИКАБУ

590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!