LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ ПУДРА СО ЦВЕТОВИ

1.790 ден

• Перницата за доење го обвива абдоменот благодарение на нејзината мека U форма,ви помага да бидете во удобна позиција додека го доите вашето бебе и помага во спречување на болка во половината и рацете предизвикана од повеќеминутна неактивност.Перницата можете да ја користите за себе во текот на бременоста.Навлаката е направена од 100% памучна ткаенина која спречува потење а се отстранува за перење.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ ПУДРА СО ЦВЕТОВИ

1.790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!