LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ И ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ БЕЖ

1.850 ден

• Овој производ можете да го користите додека го чекате вашето бебе и после раѓањето.Додека го чекате раѓањето на бебето можете да спиете мирно поддржувајќи го вашиот стомак и грбот.По раѓањето можете да го користите како перница за доење.
• Димензии на производот: 43x45x15cm.
• Димензии на пакувањето: 35x45x17cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ И ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ БЕЖ

1.850 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!