LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МОТОР НА АКУМУЛАТОР ПЛАВ HR2

7.490 ден

• Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед.
• Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.
• Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед,музички ефекти,функција напред и назад.
• Mоторот има две задни тркала за поголема безбедност.
• Можност за поврзување на aux кабелче и usb.
• Димензии на производот: 110x43x62 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МОТОР НА АКУМУЛАТОР ПЛАВ HR2

7.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!