LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МОТОР НА АКУМУЛАТОР М1212 БЕЛ

7.690 ден

• Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед.
• Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.
• Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед,музички ефекти,функција напред и назад.
• Моторот има помошни тркала за да овозможи безбедност на малите моторџии.
• Производот има пријатна музичка мелодија.
• Производот користи батерии 4×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањеето.
• Тежина на производот: 30 kg.
• Брзина на производот: 3 ~ 5 km/h.
• Можност за поврзување на AUX кабелче и USB.
• Димензии на производот: 110х76х36 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МОТОР НА АКУМУЛАТОР М1212 БЕЛ

7.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!