LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МИНИОНИ СО СЕКИРИ

690 ден

• Донесете ја забавата на филмот Minions The Rise of Gru дома!
• Со овој интерактивен сет играчки децата можат да ги рекреираат сите акциони сцени во стилот на боречки вештини.
• Сетот содржи две фигури Bob и Stuart кој се облечени за Kung Fu борба, кула, мече и опрема за обука. Производот е одличен подарок за фановите на Minions, за играње или прикажување!
• Комплетот играчки вклучува заменливи алатки за обука кои можат да се вклопат во рацете на Minions или да се прицврстат на кулата за обука за да ја максимизираат имагинацијата и забавата.
• Кулата за тренирање борби создава неочекувани потези кои овозможуваат активна игра. Мечето Тим дава охрабрување од врвот на кулата.
• Алатките за обука се прикачуваат на соодветна височина за тренирање на ниво на минион и за лесна игра на деца над 4 години.
• Димензии на пакувањето: 30х25х7 cm.
• Димензии на производот: 15х10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
210031 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МИНИОНИ СО СЕКИРИ

690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!