LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ПОДЛОГА ОВОШЈЕ 29*29

200 ден

• Може да се користи како подлога или како игра со вашето најмило.
• Правете куќички, извадете ги бројките и вратете ги назад.
• Игра, забава, подобрување на вниманието и концентрацијата на вашето дете, подобрување на интеракцијата родител-дете.
• Едно пакување се состои од 10 парчиња.
• Димензии на производот: 29×29 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 28710 Категорија Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ПОДЛОГА ОВОШЈЕ 29*29

200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!