LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА МАЧЕ СО ГЛОДАЛКА 30ЦМ АМЕК

400 ден

• Бебешката играчка кутре или маче се дел од колекцијата на Амек играчки кои се целосно изработени со врвен дизајн и квалитет.
• Уникатен дизајн и материјали во различни бои. Сето ова е заедно искомбинирано со практични додатоци – пластични геометриски фигури кои тропкаат и глодалка за чешкање на непцата на вашето бебенце.
• Играчката има прстен за полесно закачување на детско креветче, количка или транспортер.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 30 cm.
• Производот е произведен во Бугарија.

Нема на залиха

8890612 Категории , Ознака:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА МАЧЕ СО ГЛОДАЛКА 30ЦМ АМЕК

400 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!