LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА БЕЛА Д БАНИ ХОРИЗОНТАЛНА СПИРАЛА КИКАБУ

850 ден

• Meка играчка која е спремна да го запознае вашето малечко и да стане негов најдобар другар.
• Спиралата за бебиња е инструмент за стимулирање на редовниот раст и развој за вашето бебе.
• Изработена е од мек материјал, дизајнот го прави исклучително погоден да се стави на креветче, количка или транстортер.
• Димензии на производот: 20x20x8 cm.
• Димензии на пакувањето: 25x17x8 cm.

Нема на залиха

550754 Категориja:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА БЕЛА Д БАНИ ХОРИЗОНТАЛНА СПИРАЛА КИКАБУ

850 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!