LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧЕ РОДЕНДЕНСКО 23ЦМ АМЕК

456 ден

• Како составен дел од ова музичко мече е познатата мелодија „Happy Birthday“.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е достапен со жолта, розева и сина блузичка.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 23 cm.

Нема на залиха

SKU: 8880102 Категорија Ознака:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧЕ РОДЕНДЕНСКО 23ЦМ АМЕК

456 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!