LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛАМА 27ЦМ АМЕК

304 ден

• Плишаната лама е многу популарен производ. Играчката е пресоздадена во форма на ламата, која е едно од најинтересните животни за децата и често станува вистинска атракција при посета на зоолошка градина. Ламата е исклучително пријателско суштество, кое предизвикува интерес заради чудните движења што ги прави со јазикот и слатките фаци со лицето и муцката.
• Оваа лама на Амек Toys е изработена од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Оваа убава лама чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е достапен во бела и розева боја.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 27 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛАМА 27ЦМ АМЕК

304 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!