LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУКЛА МЕЧЕ ВО КУТИЈА 32ЦМ АМЕК

870 ден

• Ова убаво мeче чека да ги израдува и насмее сите мали принцези.
• Куклата мeче Lolly Puffs има свои модни аксесоари, болеро и фустанче, кои вашето дете може да и ги соблекува и облекува.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 32×10 cm.
• Димензии на кутијата: 34x14x7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУКЛА МЕЧЕ ВО КУТИЈА 32ЦМ АМЕК

870 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!