LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУЧЕ ШТО ЛЕЖИ 25ЦМ АМЕК

320 ден

• Овие кутриња на Амек Toys се изработени од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Овие убави кутриња, чекаат да го израдуваат својот нов сопственик со своите меки, плишани прегратки.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Производот се препорачува за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 25 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
8810225 Категориja: Достапно: ,
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУЧЕ ШТО ЛЕЖИ 25ЦМ АМЕК

320 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!