LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУЈНА

1.300 ден

• Прекрасен кујнски сет со многу атрактивен дизајн. Можете да креирате сопствена храна користејќи ги алатките и материјалите во дадениот кујнски сет. Ова е одлична играчка за подарок за децата, а исто така можете да ја подобрите комуникацијата помеѓу вас и вашите деца играјќи го заедно.
• Направено од многу фина ABS пластика. Целосно изработен од нетоксична пластика. Децата ќе имаат неограничена забава без никаков проблем. Интеракција на светлина и звук. Добар начин да ги научите децата да уживаат во нивната забава со храна и кујнски сет во игрите за готвење.
• Вратичката од релната се отвара.
• Чешмата испушта звуци на вибрација.
• Светлосни и звучни ефекти.
• Производот користи 6×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 54x38x12 cm.
• Димензии на производот: 62x45x22 cm.

Нема на залиха

SKU: 33749 Категории , Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУЈНА

1.300 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!