LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТЧЕ SO GIFTED СИВО 1 НИВО 2023 КИКАБУ

3.990 ден

• Транспортно креветче кое лесно се склопува и расколопува, не одзема многу простор и му овозможува удобност при спиење на детето каде и да посакате.
• Произведено е од високо квалитетен материјал и лесно се одржува.
• Наменето за деца од самото раѓање до 36 месеци.
• Две нивоа за поставување на душекот.
• Мрежести прозорчиња од двете страни за подобра вентилација.
• Подлога за душек.
• Носечка торба.
• Димензии на креветчето:120 х 60 х 75 cm.
• Димензии на расклопено креветче: 20 х 21 х 75 сm.
• Димензии на пакување:22 x 21 x 80 cm.
• Тежина:7,8 кг.
• Европски стандард за безбедност: EN716-1/2.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТЧЕ SO GIFTED СИВО 1 НИВО 2023 КИКАБУ

3.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!