LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТЧЕ LULU СВЕТЛО СИВО КИКАБУ

8.490 ден

• Креветче кое им овозможува на родителите да се блиску до своето новороденче и во текот на ноќта.
• Лесна алуминиумска рамка.
• 7 позиции на прилагодување на висината.
• Душек со мемори пена.
• Предната страна многу лесно се отвара со патент.
• Прозорец со мрежа за подобра вентилација.
• Ногарки кои не се лизгаат.
• Мека подлога од 2 cm.
• 4 тркала со сопирачки за лесно движење на креветчето.
• Димензии на креветче: 92x63x79 cm.
• Димензии на подлога: 81x49x2 cm.
• Димензии на кутија: 94x14x57 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТЧЕ LULU СВЕТЛО СИВО КИКАБУ

8.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!