LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТ СО 4 ФИОКИ БЕЛ ЛК

11.590 ден

• Ново модерно детско креветче, достапно во продавниците на Loco Croco.
• Ова креветче се карактеризира со висок квалитет, изработка од најдобри материјали за вашите дечиња да имаат безбеден и удобен сон кој што е важен за нивниот раст и развој.
• Наменето за деца од самото раѓање.
• Креветчето доаѓа во комплет со постелнина од 5 дела која вклучува чаршав, перниче, заштитна ограда, мража за заштита од инсекти и држач за мрежата. Душек и четири практични фиоки на долниот дел од креветчето.
• Мрежата за заштита од инсекти може да се извади.
• Предната страна од креветчето се спушта.
• Механизам на лулање со можност за закочување.
• Дименции :
• Креветче: 123x73x93 cm.
• Чаршав: 136×95 cm.
• Душек: 120×60 cm.
• Перниче: 38×23 cm.
• Заштитна ограда поголема: 116×40 cm.
• Заштитна ограда помала: 58×38 cm.
• Јорганче: 100×68 cm.
• Димензии на фиоки: 48×30 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТ СО 4 ФИОКИ БЕЛ ЛК

11.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!