LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТ СО 2 ФИОКИ БЕЛ ЛК

10.990 ден

• Модерно детско креветче, достапно во продавниците на Loco Croco.
• Ова креветче се карактеризира со висок квалитет, изработка од најдобри материјали за вашите дечиња да имаат безбеден и удобен сон кој што е важен за нивниот раст и развој.
• Наменето за деца од самото раѓање.
• Креветчето доаѓа во комплет со постелнина од 5 дела која вклучува чаршав, перниче, заштитна ограда, мража за заштита од инсекти и држач за мрежата. Душек и две практични фиоки на долниот дел од креветчето.
• Мрежата за заштита од инсекти може да се извади.
• Предната страна од креветчето се спушта.
• Механизам на лулање со можност за закочување.
• Димензии :
• Креветче: 123x71x100cm.
• Чаршав: 140×95 cm.
• Душек: 120×60 cm.
• Заштитна ограда поголема:120×40 cm.
• Заштитна ограда помала:60×40 cm.
• Јорганче: 100×65 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТ СО 2 ФИОКИ БЕЛ ЛК

10.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!