LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОРИТО СО ИСПУСТ МОРСКИ СВЕТ ПЛАВО

990 ден

• Практично решение за новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот ви овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот: 85x29x46cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОРИТО СО ИСПУСТ МОРСКИ СВЕТ ПЛАВО

990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!