LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОРИТО HIPPO АНАТОМСКО 94ЦМ ПЛАВО КИКАБУ

1.890 ден

• Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.
• Наменета за бебиња од 0 месеци.
• Вграден анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето.
• Термометар за регулирање на водата.
• Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
• Димензии на производот:94x50x24cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОРИТО HIPPO АНАТОМСКО 94ЦМ ПЛАВО КИКАБУ

1.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!