LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА ТРИКСИ 2 ВО 1 -мре

7.990 ден

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
• Седиште кое може да се ротира во насока на движење или кон насока на родителот.
• Подесување на висината на рачката во 8 позиции.
• Ротација за 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Кочница на задните тркала која лесно се активира.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Голема помошна корпа за складирање.
• Прозорче на тендата за надгледување на детето.
• Седиште кое се прави во корпа.
• Амортизери на предните тркала.
• Амортизери на рамката.
• Мрежа за заштита од инсекти.
• Зимска навлака за количката.
• Торба за неопходни работи за бебетo.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, колички, kolicki, kolicki za bebe, колички за бебе

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА ТРИКСИ 2 ВО 1 -мре

7.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!