LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА XENA СИВА

12.490 ден

Количката Loco Croco – Xena 2 во 1 е пренослива количка која нуди две основни функции или режими на превоз на детето. Овој тип на количка е дизајниран за да биде практичен и мултифункционален за родителите а воедно и удобна за вашето дете. Седиштето на количката XENA има можност да се направи како корпа за вашето бебе кое ќе може безбедно и удобно да спие во неа. Транспортерот е наменет за бебиња од самото раѓање. Количката има брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката која ја прави оваа количка единствена и омилена во повеќе семејства.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА XENA СИВА

12.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!