LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА IZZY СИВА

Original price was: 4.990 ден.Current price is: 4.189 ден.-16% OFF

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или до 15 кг.
• Лесна, модерна и функционална количка.
• Достапна во 3 бои минт, црна и сива.
• Цврста метална конструкција.
• Дупли тркала.
• Можност за фиксирање на предните и задните тркала.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Ергономични ротирачки рачки.
• Предна заштитна, мека пречка-бампер.
• Прозорче со мрежа за постојано набљудување на детето.
• Помошна корпа за багаж.
• Безбедносен систем со 3 точки на поврзување.
• Димензии на производот: 108x64x50 cm.
• Бебешка количка, Количка за бебе, летна бебешка количка, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, letna bebeska kolicka, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, kolicka izi, количка изи

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА IZZY СИВА

Original price was: 4.990 ден.Current price is: 4.189 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!