LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА FITTO СВЕТЛО СИВА КИКАБУ

Original price was: 6.990 ден.Current price is: 5.889 ден.-16% OFF

• Погодна од самото раѓање до 15 kg.
• Лесна алуминиумска рамка.
• Систем за брзо и лесно преклопување со една рака.
• Лесно, компактно собирање како куферче.
• Дополнителна рачка за полесен транспорт додека е склопена.
• Ротација на предните тркала за 360 степени со механизам за заклучување.
• Задна кочница.
▬ Седиште:
• Широко и удобно седиште.
• Прилагодлив потпирач за грб.
• Прилагодлив потпирач за нозе.
• Вградена мека подлога за седиште.
• Мрежест продожеток со патент на тендата.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Димензии на производот: 67х103х50 сm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

количка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА FITTO СВЕТЛО СИВА КИКАБУ

Original price was: 6.990 ден.Current price is: 5.889 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!