LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА CANDY СИВА

4.990 ден

• Количка наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или до 15 kg.
• Количка со лесна рамка.
• Брз и лесен систем за преклопување и собирање.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Прилагодлива висина на грбот до целосна положба на лежење.
• Прилагодлив потпирач за нозете.
• Зимска навлака за количката.
• Големо и широко покривче за сенка.
• 360 степени ротирачки предни тркала со механизам за заклучување.
• Кочница која лесно се активира.
• Голема корпа за багаж.
• Количка за бебе, Бебешка количка, Опрема за бебе, Локо кроко, Kolicka za bebe, bebeska kolicka, oprema za bebe, loco croco

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА CANDY СИВА

4.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!