LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА BEETLE ЦРНА 2023 КИКАБУ

4.490 ден

• Лесна метална количка.
• Чадор систем – брзо и лесно склопување и расклопување.
• Мека ергономска рачка.
• Големо покривче за сенка со прозорче од мрежа.
• Остранлива пречка.
• Заден џеп, позади на седиштето.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Помошна корпа за багаж.
• Ротирачки предни тркала со механизам за закочување.
• Големи дупли 15 cm тркала.
• Сопирачки на задните тркала.
• Прилагодување во 3 позиции на грпчето.
• Прилагодување на портпирачот за нозете во 3 позиции.
• Гумен потпирач за ноџињата.
• Димензии на расклопена количка: 106x60x49 cm.
• Димензии на склопена количка: 103x26x28 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА BEETLE ЦРНА 2023 КИКАБУ

4.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!