LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА 2 ВО 1 TIFFANY ТЕМНО СИВА

25.900 ден

• Tiffany 3 in 1 количката е совршено решение за родителите кои бараат универзална и практична опција.
• Оваа количка обединува три функции во едно: седиште, транспортер, корпа за спиење и ташна.
• Со едноставно преобразување, оваа количка се приспособува за различни потреби, што ја прави идеална за патувања и секодневна употреба.
• Просторна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе овозможат најголема удобност во сите услови на користење.
• Количката има различни регулирачки опции за комфор на детето и лесност за родителите.
• Прилагодлив потпирач за нозе.
• Торбица за неопходните работи за вашето бебе.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
• Зимска навлака која може да се одстрани.
• Помошна корпа за складирање.
• Кочница на предни и задни тркала.
– Транспортер:
• Транспортерот може да се користи од 0 до 13 kg.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА 2 ВО 1 TIFFANY ТЕМНО СИВА

25.900 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!